Neler Yaparız

Firmanın çatı danışmanlığını üstleniyoruz. Firmanın kendi iradesiyle oluşturduğu iş partnerlerinin çalışmalarını marka stratejisine uygun şekilde entegre ediyoruz
  • Kurumsal Kimlik Oluşturma
  • Kurumsal Marka Yönetimi
  • Kişisel Marka Yönetimi
  • Kriz Yönetimi ve İletişimi
  • Medya İletişimi/PR
  • Sosyal Sorumluluk Projeleri
  • Sosyal Medya
  • Web Sayfa Tasarımı
  • Katalog ve süreli dergi
  • Belgesel ve Tanıtım Çekimleri
g

Neden Markalaşmak?

Yurt içinde başarıyı yakalamış firmaların büyüme aşamasında ve özellikle yurt dışı pazarına açılırken yaşadığı en büyük problemlerden bir tanesi, markalaşamamak… Firmaların birçoğu yüksek cirolarına, yaptıkları kaliteli işlere rağmen marka olamadıkları için hiçbir bilinirlikleri bulunmuyor. Bu yüzden de şirketler, büyüme noktasında bir noktadan sonra tıkanma yaşıyorlar. Markalaşmak, kurumsallaşmak ve marka stratejilerine uygun ilerleyebilmek… Günümüz şirketlerinin mihenk taşını oluşturuyor. İş ortaklığı teklifleri alabilmek, Franchise verebilmek, şubeleşmek için en önemli kriter marka değerine ulaşmış olmaktan geçiyor. Ancak sektörde bu anlamda çok büyük bir açık bulunuyor. Şirketler markalaşmak istiyorlar ama kendilerini teslim edebilecek danışman ajans bulmakta zorlanıyorlar.

Firmaları görünür kılıyoruz!

Firmaların ihtiyaç duyduğu markalaşma sürecini doğru yönetebilmek adına kurduğumuz ajansımız, firmaları görünür kılıyor. Firmaları markalaştırırken, itibar yönetimleriyle birlikte kurumsallaşma süreçlerini yönetiyor, marka stratejisini belirliyoruz. Gazete, dergi, TV gibi ulusal ve yerel basında haber olmalarını sağlıyoruz. Sosyal medyadaki tüm çalışmaları da tüm bu çalışmalara entegre ederek bütünlüğü sağlamış oluyoruz. Bu yöntemlefirmalarımızın medyadaki marka konumlandırmasını yaparken, bilinirlik algısı oluşturup firmaya/ürüne dolaylı talep yaratmış oluyoruz. Böylece firmalar hem yeni müşteriler kazanıyorlar hem de iş potansiyellerini artırıyorlar. Gelişim süreçleri için orta ve uzun vadede sağlam temellerle dayalı ilerliyorlar.

y
k

Nasıl Yaparız?

Markasanat olarak medya iletişimi ve marka konumlandırma alanlarında uzmanız. Marka konumlandırma ile itibar yönetimini yan yana yürütüyoruz. Müşterimizin hem hedef iş planını düzenliyor hem de bu planlamaya uygun stratejilerle ulusal ve yerel basında haber olarak yer almasını sağlıyoruz. Onların yol haritalarını hedeflerine göre çizip, bilinirlik kazanmalarını sağlıyoruz. Çok iyi işler yapan firmaların; çalışma konularını hedef kitlelerine doğru duyurmalarının, reklam değil haber olabilmenin önemini, itibar yönetiminin ne kadar önemli olduğunu ve bunun için profesyonel destek almalarının gerekliliği hakkında bilinç oluşturmaya çalışıyoruz.